Крісло колісне дитяче Kimba Neo
Kimba Neo призначена для дітей віком від 1 до 10 років з важкими порушеннями, які потребують додаткової підтримки. Дана модель дозволяє змінювати положення з активного в положення для відпочинку, індивідуально налаштовується під антропометричні дані. Комплектується відповідно до побажань батьків безліччю можливих опцій.
Kimba Neo поєднує в собі максимальну функціональність і відповідність найвищим естетичним критеріям, а також дає можливість максимальної адаптації під конкретну дитину та «зростає» разом з нею.
Особливості виробу
- налаштування відповідно до зміни зросту і стану здоров'я дитини, широкі можливості регулювань
- використання всередині приміщень і на вулиці в комбінації з різними колісними базами
- можливість розміщення дитини, як у напрямку руху так і проти руху
- зручна ергономічна ручка для супроводжуючої особи
- кут нахилу і положення ручки легко підлаштовується натисканням на кнопку шарнірного механізму
- легко складається одним рухом, при цьому сидіння зберігає своє початкове положення на нижній рамі
- kimba neo дозволяє переставити сидіння так, щоб дитина сиділа обличчям до вас - це значно полегшує догляд за дитиною
- всі налаштування сидіння зберігаються в положенні коли спинку розкладено
- плавна зміна кута згинання в колінних і тазостегнових суглобах в залежності від нахилу спинки
Опції та аксесуари
- різні варіанти бічної підтримки, підніжок, підголівників
- різноманітні колісні бази на які встановлюється система сидіння kimba: для вулиці, для дому, для активного відпочинку
- литі або пневматичні колеса
- абдуктори різних розмірів та форм
- підлокітники
- столики для гри та харчування
- накриття від дощу та сонця
*можливі різні варіанти комплектації; **остаточна ціна залежить від комплектації виробу (подробиці у Вашого менеджера)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип колясок с ручным приводом | Детская инвалидная коляска |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Производитель | Otto Bock |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Страна производитель | Германия |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Материал изготовления | |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная ширина сиденья | 19 см |
| Минимальная высота спинки | 41 см |
| Максимальная высота спинки | 70 см |
| Вес | 19.5 кг |
| Максимальная глубина сиденья | 35 см |
| Максимальная ширина сиденья | 40 см |
| Минимальная глубина сиденья | 20 см |
- Цена: Цену уточняйте


