Неймовірно легке
Дану оновлену версію крісла колісного Avantgarde виготовлено з урахуванням минулих досягнень конструкції та з додаванням інноваційних функцій.
Avantgarde має безліч можливих комбінацій опцій, що дозволяють управляти ним людям, які вперше обирають активне крісло колісне, та досвідченим користувачам.
Приводні колеса з промпідшипниками забезпечують довготривалу експлуатацію, та завдяки оновленому адаптеру можуть бути встановлені у більше ніж 80 варіантах положень, що забезпечить найточніше визначення центру ваги крісла.
Стандартна комплектація
- алюмінієва рама з подвійною хрестовиною
- можливість вибору рами з розширенням у передній частині
- модульна конструкція
- алюмінієві бічні панелі
- швидкознімні приводні колеса
- гальма розташовані на рівні коліна
- ободи з камерами високого тиску та сліковими покришками 1”
- регульована за висотою адаптивна спинка
- цільна або роздільна підніжка
- пластикові або алюмінієві опори стопи
Опції та аксесуари
- комплект для керування однією рукою
- перекидні та протиперекидні пристрої
- тримач для палиць та милиць
- різні типи і розміри передніх і задніх коліс
- різні вилки для передніх коліс
- рушійні обручі прогумовані, титанові, сталеві та інші види
- фіксована спинка
- фіксоване положення задніх коліс
- ручки для супроводжуючої особи телескопічні, складані та інші
- підлокітники з регулюванням висоти та різними типами щитків
- ковпаки захисні на колеса
- гальмівні ручки з подовжувачем
- різні кольори рами
*можливі різні варіанти комплектації; **остаточна ціна залежить від комплектації виробу (подробиці у Вашого менеджера)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип колясок с ручным приводом | Активная инвалидная коляска |
| Тип подлокотников | Съемно-откидные |
| Тип подножки | Откидные |
| Тип спинки | Регулируемая |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Otto Bock |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Максимальная нагрузка | 140 кг |
| Материал изготовления | |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Обивка сиденья | Нейлон |
| Дополнительные характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Быстросъемные колеса | Да |
| Возможность регулировки угла наклона подножки | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
| Возможность регулировки угла наклона спинки | Да |
| Регулировка расстояния между передними и задними колесами | Да |
| Возможность регулировки высоты подлокотников | Да |
| Стояночные тормоза | Да |
| Возможность регулировки высоты сиденья | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 72 см |
| Высота инвалидного кресла | 110 см |
| Минимальная ширина сиденья | 32 см |
| Минимальная высота спинки | 25 см |
| Вес | 10 кг |
| Длина без подножек | 80 см |
| Ширина в сложенном состоянии | 26 см |
| Максимальная глубина сиденья | 54 см |
| Максимальная ширина сиденья | 52 см |
| Минимальная глубина сиденья | 36 см |
| Максимальная высота спинки | 55 см |
- Цена: Цену уточняйте

