Легке, маневрене та витривале
Start M2S - полегшене крісло колісне для комфортного використання протягом тривалого часу.
Призначено для самостійного користування, є можливість індивідуального налаштування системи опори тіла та балансу за рахунок зміни колісної бази.
Крісло колісне приводиться в рух користувачем за допомогою задніх приводних коліс та може бути кероване асистентом.
Особливості виробу
- алюмінієва складана рама
- перекидний пристрій інтегрований в раму
- підніжки роздільні, відкидні з відкидною пластиковою опорою стопи
- відкидні підлокітники регульовані за висотою
- м’які сидіння та спинка виготовлені зі зносостійкого нейлону
- спинка з люмбарним вигином
- вбудовані ручки для асистента з антибактеріальним покриттям
- адаптер приводного колеса та кілька положень переднього колеса на вилці, що дозволяють налаштувати висоту та нахил сидіння, а також довжину колісної бази
- алюмінієві рушійні обручі
- гальма на рівні коліна
- колеса литі 8/24”
- колір рами – срібний металік
Опції та аксесуари
- протиперекидні пристрої
- тримач для палиць та милиць
- транспортні колеса
- щитки на колеса
- подовжувач гальмівної ручки
- підніжка з регулюванням кута нахилу
- телескопічні ручки для супроводжуючої особи
- ремінь фіксації тазу
*можливі різні варіанти комплектації; **остаточна ціна залежить від комплектації виробу (подробиці у Вашого менеджера)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип колясок с ручным приводом | Базовая инвалидная коляска для дома и улицы |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Тип подножки | Откидные |
| Форма подлокотников | Удлиненные |
| Производитель | Otto Bock |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальная нагрузка | 125 кг |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Материал изготовления | |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Обивка сиденья | Нейлон |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Быстросъемные колеса | Да |
| Возможность регулировки угла наклона подножки | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
| Регулировка расстояния между передними и задними колесами | Да |
| Стояночные тормоза | Да |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная ширина сиденья | 43 см |
| Минимальная высота спинки | 40 см |
| Диаметр задних колес | 24 см |
| Диаметр передних колес | 8 см |
| Максимальная глубина сиденья | 45.5 см |
| Максимальная ширина сиденья | 50.5 см |
| Минимальная глубина сиденья | 40.5 см |
| Максимальная высота спинки | 47.5 см |
| Вес | 15 кг |
- Цена: Цену уточняйте

