Універсальне для активного використання
У кожного користувача крісла колісного активного типу свої вимоги до виробу, і Ventus - це саме та модель, яка підходить для виконання багатьох задач.
Ventus доступне і повністю адаптивние крісло колісне з жорсткою рамою. Індивідуальне виготовлення з широким вибором опцій робить його універсальним у застосуванні.
Стандартна комплектація
- алюмінієва рама та бічні панелі
- ригідна вісь з рушійними колесами
- опора стопи з можливістю встановлення під різним кутом та на різній висоті
- нейлонове покриття сидіння та спинки чорного кольору
- складана спинка з регульованим кутом нахилу
- адаптер приводних коліс
- рушійні колеса з можливістю встановлення кута розвалу
- швидкознімні приводні колеса 24”
- ободи з камерами високого тиску та сліковими покришками 1”
- гальма розміщені на рівні коліна
Опції та акcесуари
- тримач для палиць та милиць
- протиперекидний пристрій
- різні типи і розміри передніх і задніх коліс
- різні вилки для передніх коліс
- рушійні обручі прогумовані, титанові, сталеві та інші
- фіксована спинка
- бічна підтримка тулуба
- ручки для супроводжуючої особи телескопічні та інші
- підлокітники з регулюванням висоти та різними типами щитків
- різні варіанти підніжок
- ковпаки захисні на колеса
- тазовий ремінь
- різні кольори рами
*можливі різні варіанти комплектації; **остаточна ціна залежить від комплектації виробу (подробиці у Вашого менеджера)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип колясок с ручным приводом | Активная инвалидная коляска |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Тип подножки | Съемно-откидные |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Тип спинки | Регулируемая |
| Форма подлокотников | Удлиненные |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Otto Bock |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Материал изготовления | |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Обивка сиденья | Нейлон |
| Дополнительные характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Быстросъемные колеса | Да |
| Возможность регулировки угла наклона подножки | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
| Стояночные тормоза | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 70 см |
| Высота инвалидного кресла | 100 см |
| Минимальная ширина сиденья | 28 см |
| Минимальная высота спинки | 30 см |
| Вес | 12 кг |
| Ширина в сложенном состоянии | 35 см |
| Диаметр задних колес | 24 см |
| Диаметр передних колес | 1 см |
| Максимальная глубина сиденья | 50 см |
| Максимальная ширина сиденья | 50 см |
| Минимальная глубина сиденья | 30 см |
| Максимальная высота спинки | 50 см |
- Цена: Цену уточняйте

