Маневрене та універсальне
Motus CV поєднує у собі досягнення високих технологій та яскравий дизайн.
Стійке, надійне, відрізняється зручністю в управлінні, добре підходить для активного використання в повсякденному житті.
Широкий вибір можливостей оснащення та параметрів дозволяють оптимально адаптувати його відповідно до індивідуальних потреб користувача.
Точне налаштування центру ваги крісла колісного забезпечує його мобільність.
Стандартна комплектація
- рама дюралюмінієва, складана
- знімні підніжки з опорами для стопи , що відводяться всередину і в сторони, регульовані за кутом нахилу
- ремені для підтримки гомілок
- регулювання глибини сидіння
- адаптер, що дозволяє регулювати положення приводного колеса у широкому діапазоні
- гальмівні ручки розміщені на рівні коліна
- регульована за висотою спинка
- обшивка спинки адаптивна, з регулюванням натягу
- бічні панелі з захисними щитками для одягу
- швидкознімні приводні колеса 24”
- покришки приводних коліс пневматичні, 1”
Опції та аксесуари
- транзитні колеса для проїзду у вузьких проходах
- тримач для палиць та милиць
- протиперекидний пристрій
- різні типи і розміри передніх і задніх коліс
- розвал коліс 0 °; 1 °; 2,5 °; 3,5 °
- привод для управління однією рукою
- рушійні обручі прогумовані, титанові та інші
- спинка з регулюванням кута нахилу до 30 °
- бічна підтримка тулуба
- ручки для супроводжуючої особи телескопічні та інші
- підлокітники з регулюванням висоти
- підніжки з регулюванням кута нахилу
- захисні ковпаки на колеса
- тазовий ремінь
- різні кольори рами
*можливі різні варіанти комплектації; **остаточна ціна залежить від комплектації виробу (подробиці у Вашого менеджера)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип колясок с ручным приводом | Базовая инвалидная коляска для дома и улицы |
| Тип подлокотников | Съемные |
| Тип подножки | Съемно-откидные |
| Максимальная нагрузка | 140 кг |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Otto Bock |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Материал изготовления | |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Обивка сиденья | Нейлон |
| Дополнительные характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Быстросъемные колеса | Да |
| Возможность регулировки высоты подлокотников | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
| Возможность регулировки угла наклона подножки | Да |
| Опора для голени | Да |
| Стояночные тормоза | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 70 см |
| Высота инвалидного кресла | 100 см |
| Минимальная ширина сиденья | 35.5 см |
| Минимальная высота спинки | 30 см |
| Вес | 13 кг |
| Диаметр задних колес | 24 см |
| Диаметр передних колес | 1 см |
| Максимальная глубина сиденья | 54 см |
| Максимальная ширина сиденья | 55.5 см |
| Минимальная глубина сиденья | 36 см |
| Максимальная высота спинки | 50 см |
- Цена: Цену уточняйте

