Універсальне та комфортне
Зручне управління і великий запас ходу крісла колісного В500 (до 35 км без підзарядки), дає можливість користувачеві відчувати себе вільно і впевнено як вдома, так і на вулиці.
Стандартна комплектація
- гелеві акумулятори 63 ah (c5).
- контролер enable40 з lcd-дисплеєм.
- підлокітники з регулюванням висоти з захисними щитками.
- стандартне сидіння
- подушка на сидіння
- поясний ремінь.
- підніжки роздільні, регульовані, знімні
- приводні колеса пневматичні, 14 дюймів.
- передні колеса пневматичні, 9 або 10 дюймів.
Опції та аксесуари
- вибір від двох до чотирьох електронних опцій при стандартному пульті керування.
- пульт управління з контролером enable40
- опційні електрорегулювання сидіння, спинки, підніжок
- різні розміри та типи приводних і передніх коліс
- комплекти освітлення, амортизація всіх коліс
- електричні регулювання спинки на кут 30°
- функція сидіння Tilt 20°, 30° або 45° (електричне регулювання)
*можливі різні варіанти комплектації; **остаточна ціна залежить від комплектації виробу (подробиці у Вашого менеджера)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип передних колес | Пневматические |
| Тип подлокотников | Съемные |
| Тип подножки | Съемно-откидные |
| Форма подлокотников | Удлиненные |
| Максимальная нагрузка | 140 кг |
| Тип спинки | Регулируемая |
| Тип рамы инвалидной коляски | Цельная (монолитная) |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Otto Bock |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Габаритные размеры | |
| Максимальная высота спинки | 55 см |
| Диаметр задних колес | 14 см |
| Минимальная высота спинки | 45 см |
| Диаметр передних колес | 9 см |
| Материал изготовления | |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Обивка сиденья | Нейлон |
| Дополнительные характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Быстросъемные колеса | Да |
| Возможность регулировки высоты подлокотников | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
| Стояночные тормоза | Да |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Радиус поворота | 90 см |
| Максимальная высота преодолеваемого препятствия | 10 см |
| Ведущие колеса | Задние ведущие колеса |
| Угол подъема | 17 град. |
| Время зарядки аккумулятора | 10 час |
| Дальность хода на одной подзарядке | 35 км |
| Емкость аккумулятора | 63 А·ч |
| Максимальная скорость | 7.2 км/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 107 |
- Цена: Цену уточняйте

