Компакте та маневрене
Крісло колісне електропривідне В400 ідеально підходить для повсякденного використання - вдома, на вулиці, в магазині або в ресторані. Його ширина дозволяє з легкістю долати місця з вузькими проїздами та коридорами, під'їжджати до столу або робочого місця.
Стандартна комплектація
- 53ah (c5) гелеві батареї.
- контролер vr2.
- підлокітники з захисними щитками
- ремінь безпеки
- індивідуальні (роздільні) підніжки з пластиковими опорами стопи
- подушка на сидіння
- приводні колеса 14 дюймів
- передні колеса 9 дюймів
- пневматичні шини з глибоким протектором, сірого кольору.
- амортизація задніх коліс
Опції та аксесуари
- функція сидіння Tilt:
20 ° механічний привод
20°, 30° або 45° електричне регулювання
- електричне регулювання висоти сидіння до 20 см (окремо або в комбінації з функцією tilt на 45°)
або до 30 см(лише в комбінації з 30° функцією Tilt)
*можливі різні варіанти комплектації; **остаточна ціна залежить від комплектації виробу (подробиці у Вашого менеджера)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип передних колес | Пневматические |
| Тип подлокотников | Съемно-откидные |
| Тип подножки | Съемно-откидные |
| Форма подлокотников | Удлиненные |
| Страна производитель | Германия |
| Тип спинки | Регулируемая |
| Производитель | Otto Bock |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Максимальная нагрузка | 140 кг |
| Тип рамы инвалидной коляски | Цельная (монолитная) |
| Габаритные размеры | |
| Максимальная высота спинки | 55 см |
| Диаметр задних колес | 14 см |
| Максимальная ширина сиденья | 48 см |
| Диаметр передних колес | 9 см |
| Вес | 95 кг |
| Минимальная высота спинки | 45 см |
| Материал изготовления | |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Обивка сиденья | Нейлон |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Максимальная высота преодолеваемого препятствия | 5 см |
| Радиус поворота | 87 см |
| Дальность хода на одной подзарядке | 30 км |
| Емкость аккумулятора | 62 А·ч |
| Угол подъема | 12 град. |
| Ведущие колеса | Задние ведущие колеса |
| Дополнительные характеристики | |
| Ремень безопасности | Да |
| Возможность регулировки высоты подлокотников | Да |
| Возможность регулировки угла наклона спинки | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
- Цена: Цену уточняйте

