Сучасне, яскраве, адаптивне
StartM6 Junior призначено для самостійного пересування дітей з обмеженими можливостями. У кріслах колісних такого типу дитина може перебувати тривалий час та без додаткових зусиль переміщуватись на значні відстані.
Індивідуальне налаштування системи сидіння дозволяє правильно та з комфортом позиціонувати дитину у кріслі колісному (розподіляти вагу, зони навантаження), а загальна адаптація дозволяє оптимально підібрати виріб під антропометричні параметри користувача.
Особливості виробу:
- складана конструкція рами
- перекидний пристрій інтегрований в раму
- вбудовані ручки для супроводжуючої особи
- м’які сидіння та спинка виготовлені зі зносостійкого нейлону
- відкидні підлокітники регульовані за висотою
- адаптер приводного колеса та кілька положень переднього колеса на вилці, що дозволяють налаштувати довжину колісної - бази, висоту і нахил сидіння
- гальма для користувача
- колеса литі 6/20”
- індивідуальні (роздільні) підніжки з пластиковими опорами стопи
Опції та аксесуари
- протиперекидні пристрої
- щитки на колеса
- подовжувач гальмівної ручки
- телескопічні ручки для супроводжуючої особи
- ремінь фіксації тазу
*можливі різні варіанти комплектації; **остаточна ціна залежить від комплектації виробу (подробиці у Вашого менеджера)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип колясок с ручным приводом | Детская инвалидная коляска |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Тип подножки | Съемно-откидные |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Форма подлокотников | Удлиненные |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Otto Bock |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Материал изготовления | |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Обивка сиденья | Нейлон |
| Дополнительные характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Быстросъемные колеса | Да |
| Возможность регулировки высоты подлокотников | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
| Возможность регулировки угла наклона подножки | Да |
| Опора для голени | Да |
| Стояночные тормоза | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 60 см |
| Высота инвалидного кресла | 90 см |
| Минимальная ширина сиденья | 28 см |
| Минимальная высота спинки | 30 см |
| Вес | 13.5 кг |
| Диаметр задних колес | 20 см |
| Диаметр передних колес | 6 см |
| Максимальная глубина сиденья | 37 см |
| Максимальная ширина сиденья | 38 см |
| Минимальная глубина сиденья | 31 см |
| Максимальная высота спинки | 37.5 см |
- Цена: Цену уточняйте

