Просте та надійне
Базове крісло колісне Start B2 призначено для самостійного пересування користувача на невеликі відстані в приміщенні або на вулиці по дорогах з твердим покриттям. Крісло колісне приводиться в рух користувачем за допомогою задніх приводних коліс та може бути кероване асистентом.
Раму виготовлено зі сталі, система опори тіла незмінна, регулювання балансу відсутнє.
Особливості виробу:
- складана конструкція рами
- перекидний пристрій інтегрований в раму
- вбудовані ручки для асистента з антибактеріальним покриттям
- алюмінієві бічні панелі та платформи підніжок
- підніжки відкидні, знімні, регульовані за висотою
- підлокітники регульовані за висотою
- м’які сидіння та спинка виготовлені зі зносостійкого нейлону
-підтримка гомілки (ремінна)
-колеса литі 8/24”
- гальма для користувача та барабанні гальма для асистента
- колір рами – срібний металік
*можливі різні варіанти комплектації; **остаточна ціна залежить від комплектації виробу (подробиці у Вашого менеджера)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип задних колес | Литые |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип колясок с ручным приводом | Базовая инвалидная коляска для дома и улицы |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Тип подножки | Съемно-откидные |
| Форма подлокотников | Удлиненные |
| Тип спинки | Нерегулируемая |
| Производитель | Otto Bock |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Материал изготовления | |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Обивка сиденья | Нейлон |
| Дополнительные характеристики | |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Быстросъемные колеса | Да |
| Возможность регулировки высоты подлокотников | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
| Стояночные тормоза | Да |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная ширина сиденья | 43 см |
| Минимальная высота спинки | 43 см |
| Максимальная ширина сиденья | 48 см |
| Минимальная глубина сиденья | 42 см |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Рама инвалидного кресла | Сталь с аллюминевыми элементами |
- Цена: Цену уточняйте


